free templates joomla

Glory+Dream = BIG EVENT!

Dream i Glory Glory Sports International jakiś czas temu zapowiedziało, że jest w stanie zorganizować galę we współpracy z powracającą na rynek organizacją Dream. Event miał odbyć się 31-go grudnia 2012r. na hali Saitama Super Arena.

Wcześniej Glory miało w planach organizację eventu na zasadach K-1, w którym udział mieli wziąć zawodnicy startujący w kategorii ciężkiej. Gala Glory 4 miała odbyć się 2-go grudnia w  Makuhari Messe. W turnieju miało wystartować 16-stu najbardziej utytułowanych zawodników wagi ciężkiej. Na liście widnieją takie nazwiska jak Semmy Schilt, Daniel Ghita, Remy Bonjasky, Gokhan Saki, Peter Aerts czy też Errol Zimmerman. Zwycięzca zdobędzie pas Glory, a dodatkowo stanie się posiadaczem czeku opiewającego na 400 tys. dolarów.

W związku z osiągnięciem konsensusu pomiędzy stronami, właściciele obu organizacji zadecydowali, że są w stanie zrezygnować z eventu Glory 4, a 31-go grudnia stworzyć mega galę, na której zobaczymy zarówno pojedynki K-1 w wadze ciężkiej, jak i starcia w formule MMA.

"Jako jedno "ciało" chcemy organizować największe i najlepsze eventy jakie kiedykolwiek miały miejsce na ziemi azjatyckiej. Planujemy zorganizowanie jednego, wielkiego eventu, na którym zobaczymy zawodników K-1 i MMA. Jesteśmy dumni i zarazem podekscytowani, że możemy pochwalić się taką informacją. Mogę obiecać, że dobór zawodników będzie na tyle trafny, że żaden z kibiców zasiadających na trybunach Saitama Super Areny nie będzie zawiedziony."

sekretarz GSI, Pierre Andurand