free templates joomla

Blog Karoliny Zawodnik: Bagi jest ojcem wszystkich Berserkerów!

Karolina Zawodnik

Chciałabym Wam przedstawić osobę, dzięki której osiągnęłam tak wiele:  szef wszystkich szefów czyli Piotr „BAGI” Bagiński. Bagi jest ojcem wszystkich Berserkerów w całej Polsce i nie tylko. Główna siedziba Berserkers znajduje się w Szczecinie i tam mam przyjemność trenować. Bagi posiada 12 filii w naszym kraju i 2 za granicą  (w Niemczech).

Baguś pomimo zbliżającej się 40 nadal startuje na zawodach z dużymi sukcesami. W tym roku w kategorii master 2 jest złotym medalistą na ME w Lizbonie. To on ukształtował moje jiu-jitsu i pokazał mi drogę jaką powinnam podążać. Pod jego okiem przeszłam drogę od białego do brązowego pasa i mam nadzieję, że to jeszcze nie koniec J.

Nie tylko ja jestem przykładem jego trenerskich sukcesów, ciężko było by mi wszystkich wymienić bo nie chcę nikogo pominąć, ale jest tych osób bardzo wiele. „Ojciec” bardzo pilnuje, abyśmy nie zbaczali na inne niekoniecznie dobre dla młodego człowieka ścieżki a to świadczy o tym, że nie tylko jest naszym instruktorem, ale osobą która wychowuje i pokazuje co jest dobre a co złe. Jeżeli chciałbyś dołączyć do elitarnej paczki berserkerów to mniej świadomość, że będzie to miało DUUUUUŻY wpływ na Twoje  życie!!!!