free templates joomla

Tomasz Sarara wystąpi na Celtic Gladiator 11 w Krakowie

Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image /home/isconsult/domains/fightsport.pl/public_html/images/images_strony/sarara/tomasz_sarara_02.jpg
Tomasz SararaTomasz Sarara swoją kolejną walkę stoczy na gali Celtic Gladiator 11, która 26 listopada odbędzie się w krakowskiej hali TS Wisła. Na razie nie jest jeszcze znany przeciwnik, z którym zmierzy się Polak, ale nazwisko mamy poznać w ciągu najbliższych dni i można zakładać, że będzie to mocny i doświadczony rywal z zagranicy.

Zapraszamy do zapoznania się z oficjalną informacją organizatorów.

„Mamy to!” - chciałoby się zakrzyknąć na wieść o tym, iż najlepszy polski zawodnik Kickboxingu i formuły K-1 - Tomasz Sarara - wystąpi w walce wieczoru podczas nadchodzącej gali Celtic Gladiator 11 w Krakowie, w dniu 26 listopada! Dokładnie tak, bowiem była niepewność czy nowo kreowany mistrz FEN po wyczerpującej walce z Holendrem Dennisem Stolzenbachem zdoła dojść do pełni zdrowia.

Krakowskich kibiców pragniemy uspokoić i uradować, bowiem niezwykle lubiany Sarara będzie walczył w sobotni wieczór  i wystąpi w legendarnej hali TS Wisła! Trenowany przez wielkiego mistrza K-1, Ernesto Hoosta z Holandii, będzie miał wreszcie okazję pokazać się własnej, krakowskiej publiczności.  

Lada dzień ogłosimy także nazwisko rywala, który wyjdzie do pojedynku z naszym mistrzem i już zapraszamy kibiców na to atrakcyjne starcie.

Zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków sportów walki na debiut w Polsce międzynarodowej organizacji, w której walczyli najlepsi, zarówno na świecie, jak i w Polsce, zawodnicy MMA. Zapowiadamy niesamowite emocje jakie towarzyszyć będą wydarzeniom w hali TS „Wisła”, podczas Celtic Gladiator 11, gali walk MMA i K-1.

Przyjdźcie i przeżyjmy to wspólnie!
Bilety dostępne w sieci www.kupbilet.pl. Już dzisiaj zapraszamy do zakupu w przedsprzedaży!


Zapraszamy również do śledzenia naszego fanpage na Facebooku – Celtic Gladiator.