free templates joomla

Mistrzyni olimpijska w Judo Kayla Harrison w MMA!

kayla HarrisonPodwójna mistrzyni olimpijska w Judo Amerykanka Kayla Harrison, "zarzekała się jak żaba błota", iż nie jest zainteresowana MMA i podkreślała to w wypowiedziach po zdobyciu drugiego z rzędu złotego medalu olimpijskiego w Rio de Janeiro. Nie chciała podążać drogą, którą przeszła m.in. Ronda Rousey i brać udziału w walkach, gdzie szacunek do rywala ma coraz mniejsze znaczenie jej zdaniem a liczą się jedynie pieniądze.

Jednak 26-go października amerykańska organizacja MMA, World Series of Fighting (WSOF) ogłosiła, iż podpisała umowę z podwójną mistrzynią olimpijską z Londynu (2012) i Rio de Janeiro (2016), która w swojej koronnej dyscyplinie walczyła w kategorii do 78 kg.

Dyrektor wykonawczy WSOF Carlos Silva, poinformował, iż Harrison zadebiutuje już 31-go grudnia na gali WSOF 34, która odbędzie się w hali The Theater na Madison Square Garden w Nowym Jorku. Będzie ona transmitowana przez stację telewizyjną NBC. To ważna impreza dla będącej numerem trzy w USA organizacji Mieszanych Sztuk Walki, stąd zapewne decyzja o zatrudnieniu Kayli i zapewne ciekawa oferta, która ją przekonała do zmiany zdania.