free templates joomla

KSW 20: Jan Błachowicz vs Houston Alexander i Pudzianowski vs Piliafas!

KSW 20 Pudzianowski BłachowiczFederacja KSW w piątek 20 lipca ogłosiła rywali dla dwóch naszych gwiazd wieczoru na gali KSW 20 czyli Mariusza Pudzianowskiego (4-2, 1 NC) i Jana Błachowicza (15-3). Impreza ma mieć miejsce w dniu 15-go września w gdańsko-sopockiej hali Ergo Arena. Błachowicz broniący pasa mistrzowskiego KSW w wadze półciężkiej zmierzy się ze słynnym weteranem UFC Houstonem Alexandrem (13-8) a Pudzianowski z groźnym zawodnikiem organizacji King Of The Cage, Christosem Piliafasem (4-1). Poniżej oficjalny komunikat Federacji:

Wiemy już z kim podczas jubileuszowej gali KSW20, która 15 września odbędzie się w Ergo Arenie Gdańsk/Sopot skrzyżują rękawice Jan Błachowicz i Mariusz Pudzianowski.

Błachowicz, najlepszy zawodnik wagi półciężkiej w Europie zmierzy się z sześciokrotnym uczestnikiem gal UFC, Houstonem Alexandrem.

Dla czterdziestoletniego Amerykanina pojedynek z Polakiem będzie dwudziestą czwartą zawodową walką w formule MMA. Legitymujący się trzynastoma zwycięstwami i ośmioma przegranymi Alexander to weteran mieszanych sztuk walki, który w swojej karierze stawał naprzeciw takich sław jak m.in. Keith Jardine, Alessio Sakara, Thiagi Silva czy Gilbert Yvel. - Preferuje walkę w stójce. Mocno bije i kopie. Jest lepszą wersją Sokoudjou. Lubi się bić, ja też lubię, a więc będzie dobra walka – mówi o najbliższym przeciwniku międzynarodowy mistrz KSW w wadze półciężkiej.

W swojej siódmej walce dla Federacji KSW Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Amerykanin o greckich korzeniach, Christosem Piliafasem.

Noszący przydomek „The Mad Greek” wojownik z USA stoczył dotychczas pięć pojedynków, wszystkie dla organizacji King Of The Cage. Przegrał tylko raz, a cztery zwycięstwa, które zanotował kończyły się ciężkimi nokautami dla jego przeciwników. - Widziałem jego kilka walk i wiem, że chłop lubi się bić. Zapowiada się fajna walka z której to ja będę chciał wyjść zwycięsko – wyznał „Pudzian”.

Dwóch solidnych przeciwników dla Polaków gwarantuje wielkie emocje. Tym bardziej, że pojedynki z udziałem Błachowicza i Pudzianowskiego są walkami wieczoru gali KSW20. Kto zwycięży to polsko-amerykańskie starcie? O tym przekonamy się już 15 września.

Obaj Amerykanie zjawią się w Polsce już w niedziele. Zamieszkają w warszawskim hotelu Marriott. W poniedziałek zaś spotkają się z właścicielami Federacji KSW, żeby złożyć parafki pod kontraktami.