free templates joomla

Daniel Jędrzejewski wystąpi na Yokkao 19 & 20 w Boltonie

Daniel JędrzejewskiKolejna podwójna gala tajskiego boksu Yokkao 19 & 20 na brytyjskim rynku trafi 8-go października do angielskiego Boltonu i nie obędzie się bez udziału Polaków. Wystąpi na niej robiący ostatnio furorę Daniel Jędrzejewski z Hanuman Thai Boxing Edinburg ze Szkocji. 25-letni Polak został zaproszony do walki na gali gdzie wystąpią światowe gwiazdy Muay Thai jak Manachay z Tajlandii, Jordan Watson, Liam Harrison z Anglii czy Fabio Pinca z Francji.

Podopieczny trenera Wojciecha Oleksyka ostatnio wystąpił w lipcu na Bad Company Promotions International Muay Thai i pokonał tam w Leeds bardzo cenionego na angielskim rynku Luka Imesona z Bad Company Leeds. Potem zaliczył jeszcze raz wystąpił u Reeca'a Mcallistera pokonując Ellisa Corrie z Phoenix MT na gali Kings of Glory. Polak pokazał się już nie jeden raz na brytyjskim rynku i podobnie jak Filip Kulawiński czy Artur Saładiak, którzy występują już na najbardziej renomowanych galach Muay Thai w Anglii.

Zdołał się wybić i dostaje kolejne szanse, ale też ciężko na to wszystko pracuje i jak mówi sam trener Oleksyk (na zdjęciu po przwej - przyp. red.) o przygotowaniach: "Tak naprawdę parę ostatnich tygodni to miał prze...e na sali :) ale Steve Long jest od Jompopa a ja z Jompopem blisko żyję i Jompop zna mnie bardzo dobrze i moich zawodników tez a zwłaszcza Daniela. Oni wiedzą, że będą szli do klinczu, bo tam Daniel jest najsłabszy pomimo że klincz naprawdę mocno poprawił, ale z drugiej strony wszytko się może wydarzyć i my wierzymy mocno w zwycięstwo Daniela. Obydwoje walczyli już kilka razy w tym roku i obydwoje nie przegrali jeszcze walki, więc ktoś będzie musiał się złamać w tej walce". Tyle trener Oleksyk, który jest doświadczonym i cenionym zawodnikiem a także szkoleniowcem.

Yokkao 19 & 20My wierzymy jednak, że pomimo tak trudnego rywala Polak zdoła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. W każdym razie wszystkie bilety na tą galę zostały wyprzedane i to pokazuje jaka jest skala zainteresowania dobrym Muay Thai na Wyspach Brytyjskich. O wynikach poinformujemy naszych czytelników podczas weekendu a poniżej karta walk nadchodzącej gali:

70 kg: Jordan Watson (Anglia) vs. Ben Hodge (Anglia)
63 kg: Manachay (Tajlandia) vs. Panicos Yusuf (Anglia)
70 kg: Jake Purdy (Anglia)vs. Brad Stanton (Anglia)
50 kg: Amy Pirnie (Szkocja) vs. Dakota Ditcheva (Anglia)
65 kg: Nathan Bendon (Anglia) vs. Jack Kennedy (Anglia)
61.5 kg Myk Estlick (Anglia) vs. Carlos Campos (Hiszpania)
66.5 kg: Liam Harrison (Anglia) vs Fabio Pinca (Francja)
72,5 kg: Chris Shaw (Szkocja) vs Jersey Pinto (Anglia)
86 kg: Charles Sikwa (Walia) vs Darren Howieson (Szkocja)
72.5 kg: Owen Trykowski (Szkocja) vs Adi Woods (Anglia)
69 kg: Steven Long (Anglia) vs Daniel Jędrzejewski (Anglia)
76 kg: Dilwyn Jones (Anglia) vs Karl Upton (Anglia)