free templates joomla

Przygotowania Króla Albanii do KSW 37

Popo RakoPolski internet co rusz zaczynają obiegać filmy z początków przygotowań "Króla Albanii" czyli słynnego rapera Popka Raka, który zamierza wystąpić podczas krakowskiej gali KSW 37 w Tauron Arenie w dniu 3-go grudnia. Informacja o jego występie zelektryzowała nawet polskie gimnazja co było kontrofertą dla młodych ludzi słyszących hiobowe wieści o likwidacji tychże przez PiS.

Tak więc młodzież otrzymała "nagrodę pocieszenia" i z zapartym tchem będzie obserwować przygotowania swojego muzycznego idola a niewykluczone że i sportowego jak dojdą wygrane. Popek będzie starał się zapewne ich nie zawieść i pokazać, że wciąż "ma ku..a moc!". Zwycięstwo jest możliwe, bo mimo pragnień fanów i pierwotnych planów walki z Pudzianem, być może KSW zechce na przetarcie dać innego rywala.

Jego nazwisko zostanie oficjalnie ogłoszone w poniedziałek 26 września podczas media treningu w Warszawie a tymczasem zapraszamy do obejrzenia trudnych początków przygotowań blisko 40-letniego rapera, który miał wieloletnią przerwę od czasu ostatniej z trzech stoczonych w karierze walk: