free templates joomla

Dwa nowe pojedynki na Extra Gali "Poznań Fight Night"

Demczur vs UzarekDwa ciekawe pojedynki zapowiedział organizator Extra Gali "Poznań Fight Night", która odbędzie 24-go września w hali Cityzen w Poznaniu. Jeden z nich odbędzie się w formule K-1 a drugi w formule MMA. W obu przypadkach miejscowi zawodnicy zmierzą się z gośćmi z innych klubów. I tak w kickboxerskiej walce Kamil "Tornado" Szłapka zmierzy z Mateuszem Rajewskim a w formule MMA Łukasz Demczur stanie do walki Sergiuszem Uzarkiem.

W pierwszym przypadku dojdzie do konfrontacji dwóch czołowych zawodników formuły K-1 w Polsce w wadze półśredniej do jakich należą trenujący w Our Team Poznań Szłapka i członek rodzinnego Rajewski Team, Mateusz Rajewski. Obaj specjalizowali się w Kickboxingu i Sanda. Obaj mają na koncie tytuły mistrzów Polski w swoich koronnych dyscyplinach.

Jako prawdopodobną walką wieczoru będzie starcie niezawodnego Łukasza Demczura z klubu organizatora Grzegorza Samolewskiego (Samolewski Team Poznań) z Sergiuszem Uzarkiem z Silesian Cage Club Katowice. Jak pisze oficjalny komunikat organizacyjny: "Demczur to dobrze znany poznańskiej publiczności z poprzednich edycji gal zawodnik, który swoją postawą w ringu zawsze dostarcza wiele emocji. Przypominamy, iż w tym roku stoczył już dwie zwycięskie walki, w lutym wypunktował Dominika Cacko, a w kwietniu poddał Tamirlana Mustafaeva. Uzarek po raz pierwszy pojawi się w naszym ringu, Zawodnik z Katowic to wielokrotny medalista zawodów zapaśniczych oraz jest zwycięzcą wielu turniejów amatorskich MMA. To będzie super pojedynek, na który już dzisiaj serdecznie zapraszamy".

Bilety na galę dostępne na: www.extragale.pl/?do=bilety