free templates joomla

Liga B-Fight 11 już 17 września w OSiR Targówek w Warszawie!

Liga B-Fight 11Kolejna 11-ta edycja Ogólnopolskiej Ligi B-Fight ponownie wróci w sobotę 17-go września na warszawskie obiekty OSiR-u Targówek. Zawodnicy walczący amatorsko, będą mogli kolejny raz znaleźć platformę do rozwoju i poprawy swoich umiejętności. Dotyczy to w szczególności Kickboxingu, Thaiboxingu i Boksu. Możliwe będą także walki w innych formułach.

Po niezwykle udanej Lidze B-Fight 9 i tym razem na Ogólnopolskiej Lidze B-Fight 11, obsada będzie międzynarodowa, bowiem swój start już zapowiedziała silna ekipa z Białorusi, kierowana przez trenera Alfita Hakova. Możliwe, że także inne zagraniczne drużyny włączą się w rywalizację.

Zawody firmuje Stowarzyszenie Baltic Martial Arts Federation (BMAF) z Legionowa, kierowane przez znanego i szanowanego na polskiej scenie zawodnika i trenera Kickboxingu, Artura Zająca. Patronem sportowym i merytorycznym imprezy jest Polski Związek Kickboxingu (PZKB) a patronem medialnym jest nasz portal, stąd polecamy gorąco udział w tym wydarzeniu wszystkim klubom i zawodnikom. Więcej informacji, plus zgłoszenia na stronie organizatora.

Ruszyła rejestracja zawodników TUTAJ.