free templates joomla

Grzegorz Szulakowski i Bartłomiej Kurczewski zmierzą się podczas KSW 36!

fot. KSW - Bartłomiej Kurczewski Podczas gali KSW 36, która 1 października 2016 odbędzie się w Zielonej Górze, dojdzie do pojedynku dwóch efektownie walczących polskich zawodników wagi lekkiej - Bartłomieja Kurczewskiego (9-6) z Gracie Barra Łódź i Grzegorza Szulakowskiego (6-1) z klubu Solo Team Namysłów.

Poniżej zamieszczamy oficjaną informację prasową KSW.

Starcie miało się już odbyć w marcu tego roku, jednak kontuzja barku wyeliminowała „Szuliego” z występu na KSW 34. Od tego czasu obaj zawodnicy kontynuują internetową wojnę na słowa i materiały video.

Szulakowski powróci do KSW po ubiegłorocznym zwycięstwie przez poddanie nad Patrykiem Grudniewskiem na KSW 31. Z dwóch kolejnych walk na KSW 33 i KSW 34 namysłowianina wyeliminowały kontuzje. 29-latek przygotowuje się do starcia w Warszawie w jednym z najlepszych klubów w Polsce olsztyńskim Berkucie Arrachion.

Gdy urazu przed KSW 33 nabawił się Szulakowski, w krakowskiej Arenie zastąpił go właśnie Kurczewski. Biorąc walkę z tylko trzytygodniowym wyprzedzeniem, zawodnik Gracie Barra Łódź po twardej trzyrundowej batalii uległ wspomnianemu Chlewickiemu. Teraz zgierzanin powraca by w pełni formy odnieść pierwsze zwycięstwo w KSW.