free templates joomla

Devin Carrier, zawodnik MMA, zginął w wypadku samochodowym!

Devin CarrierMłody amerykański fighter MMA, Devin Carrier (1-1), w ostatnią sobotę, 6 sierpnia 2016 roku zginął na skutek wypadku samochodowego. Do tego tragicznego zdarzenia doszło na tydzień przed kolejnym pojedynkiem, jaki miał w planach. Miał zaledwie 21 lat.

Carrier feralnego dnia prowadził Hondę Civic rocznik 2010 na drodze nr 140. Około godziny 12:30 samochód zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Carrier został uwięziony w pojeździe, a następnie po uwolnieniu przetransportowano go do szpitala St. Luke's w New Bedford w stanie Massachusetts. Tam też stwierdzono jego zgon. W wypadku ucierpiał również pasażer Carriera, ale stan jego zdrowia jest dobry i nie ma w tym przypadku zagrożenia utraty życia.

Trenujący w Boston w stanie Massachusetts w gymie Joe Lauzona fighter miał wystąpić w najbliższy piątek, 12 sierpnia, na gali CES MMA 37, podczas której miał skonfrontować się z Connorem Barry'm.

Carrier miał na swoim koncie dwie zawodowe walki. W listopadzie uległ na punkty Seanowi Nicholsowi, zaś w kwietniu bieżącego pokonał przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie Wayne'a Ahlquista.