free templates joomla

Gesias Cavalcante uzupełnia rozpiskę Shootboxing S-Cup 2012!

JZ CalvanJuż tylko trzy tygodnie pozostały do turnieju Shootboxing S-Cup 2010, który odbędzie się 17-tego listopada w Tokyo. Cesar Takeshi w iście nie japońskim stylu, już ogłosił pełną kartę walk. Ostatnim zawodnikiem, który wystartuje w tym prestiżowym turnieju jest reprezentujący Blackzilians, Gesias Cavalcante.

Brazylijczyk ma zaplanowaną na 3-ego listopada walkę z T.J. Obrianem na gali World Series of Fighting w Las Vegas. Ostatnio w formule MMA 'JZ' przegrał dwie walki. Najpierw na gali Strikeforce na punkty pokonał go Issac Ville-Flagg. W czerwcu na CFA 7 został znokautowany w trzeciej rundzie przez Louisa Palomino.

Cavalcante dał się poznać światu jako zawodnik MMA, kiedy dwukrotnie wygrał turniej K-1 Heroe's w wadze średniej. Wtedy pokonał takich zawodników jak: Vitor 'Shaolin' Ribeiro, Andre 'Dida' Amade czy Caola Uno. Później walczył w organizacji Dream i Strikeforce. W japońskiej organizacji Brazylijczyk brał udział w turnieju wagi lekkiej, ale przegrał w pierwszej rundzie z największą gwiazdą japońskiego MMA, Shinyą Aokim.

Jak do tej pory zawodnik Blackzilians stoczył jedną zawodową walkę w kickboxingu. Podczas jednej z gal K-1 MAX 'JZ' przegrał z ikoną organizacji, słynnym Masato. Japonczyk oszczędził Cavalcante i dał mu przetrwać do ostatniego gongu.

Oto lista zawodników, którzy wystartują w turnieju S-Cup:

Andy Souwer
Warren Stevelmans
Hiroki Shishido
Hiroaki Suzuki
Bovy Sor Udomson
van Opstal/Nagashima
Joachim Hansen
JZ Calvan