free templates joomla

Paweł Pawlak kontra Igor Fernandes, czyli polsko-brazylijskie starcie na FEN 12!

FEN 12 Pawlak vs Fernandes Już tylko trzy pojedynki z karty walk gali FEN 12 Feel the Force pozostały nie w pełni odkryte. Uczestników jednego z nich organizacja Fight Exclusive Night zaprezentowała właśnie przed chwilą. W walce MMA, w kategorii półśredniej Paweł Pawlak, jeden z polskich zawodników, którzy walczyli dla UFC, będzie walczyć z doświadczonym zawodnikiem z Brazylii, Igorem Fernandesem.

Zapraszamy do zapoznania się z informacją prasową.

„To będzie pierwszy zawodnik z Brazylii w naszej organizacji i kolejny polski zawodnik z największej światowej organizacji walk MMA jaką jest UFC. Dodatkowo trafiają do naszej atutowej dywizji półśredniej, która jest najlepszą w Polsce, a niedługo może i w Europie. Sam jestem ciekaw jak wypadnie ta egzotyczna konfrontacja?” - powiedział prezes Paweł Jóźwiak o tym arcyciekawym zestawieniu.

27-letni Paweł Pawlak z Łodzi to jeden z najzdolniejszych polskich zawodników MMA, który trafił do UFC i walczył  tam trzykrotnie, z czego zwyciężył raz pokonując Kanadyjczyka, Sheldona Westcotta. Nim trafił do światowego giganta walk MMA, nazywany „Platinho” zawodnik, odniósł 10 kolejnych zwycięstw, zanim nie zatrzymał go Peter Sobotta z Niemiec pokonując na punkty. Jedyne dwie porażki w karierze Pawlak poniósł właśnie w UFC, bowiem pokonał go także Anglik, Leon Edwards.

Brazylijczyk Igor Fernandes ma 28 lat i swoją formę wykuwał na brazylijskich galach, które uchodzą za kopalnie talentów MMA. Walczył m.in. na słynnych Shoot Brasil i Jungle Fight, a na liście pokonanych przez „Chatubinha”, bo tak brzmi jego przydomek, znaleźli się nawet zawodnicy, którzy trafili do UFC. Fernandes jest niezwykle doświadczony. Odniósł 18 zwycięstw i poniósł 6 porażek.

Mamy nadzieję, że pojedynki jakie widzowie obejrzą w dniu 20 maja 2016 roku przejdą do historii polskich Sztuk Walki. To będzie pełen emocji wieczór twardych walk Kickboxingu i MMA. Na pewno zapisze się on w pamięci kibiców. Nie powinno Was tam zabraknąć!  

Bilety na galę FEN 12 Feel the Force są dostępne w sprzedaży online na stronach www.eventim.pl i www.kupbiet.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży tych sieci.

Więcej informacji o galach Fight Exclusive Night można znaleźć na naszej stronie www.fen-mma.com i na fanpage’u FEN: www.facebook.com/FightExclusiveNight - dołączcie do fanów naszego profilu, aby być na bieżąco i nie przeoczyć żadnej ważnej informacji.