free templates joomla

Glory 30 Los Angeles w pełnej krasie - karta walk!

Glory 30Przed przyszłotygodniową galą Glory 30 w Los Angeles, znamy już wszystkie szczegóły, odnośnie fight cardu tego wydarzenia, które zostanie przeprowadzone w dniu 13 maja 2016 roku. Jedną z nowości jest dodanie ostatniego pojedynku do karty głównej, a będzie to starcie w wadze lekkiej między Maratem Grigorianem (44-9-1 KB, 2-3 GLORY) a Djime Coulibaly'm (49-12-1 KB, 0-1 GLORY).

Grigorian to aktualny mistrz japońskiej organizacji K-1 po tym, jak w lipcu ubiegłego roku triumfował w ośmioosobowym turnieju, pokonując każdego ze swoich przeciwników przed czasem, w tym także tego finałowego, Jordanna Pikeura. Na przełomie poprzedniego i aktualnego roku, trenujący w Antwerpii Ormianin dwukrotnie mierzył się z Sitthichai'em Sitsongpeenongiem w różnych turniejach, ponosząc z nim dwie porażki. Pierwsza zatrzymała na ćwierćfinale jego przygodę z turniejem Kunlun Fight, druga zaś sprawiła, że przegrał finał zmagań na GLORY 28 w Paryżu. W stolicy Francji wcześniej pokonał Anatoly'a Moiseeva.

Coulibaly jak na razie tylko raz zaprezentował się w ringu federacji GLORY. W czerwcu 2015 roku przegrał w półfinale rywalizacji turniejowej na GLORY 22 w Paryżu z Joshem Jauncey'em. Co ciekawe, Francuz miał zmierzyć się z Grigorianem na GLORY 28 w tym samym mieście, ale wówczas z udziału wyeliminowała go kontuzja. Tak więc będzie to drugie podejście do tej konfrontacji.

Podano także komplet zestawień wcześniejszej części gali, czyli Superfight Series. Doszło m.in. do zmiany rywalki dla utytułowanej Amerykanki Tiffany van Soest (14-2-1 KB, 0-0 GLORY). Była mistrzyni Lion Fight w dwóch dywizjach wagowych, w kategorii super koguciej skonfrontuje się z Marokanką Esmą Hasshass (9-2 KB, 0-0 GLORY), która trenuje w Holandii. W innej ciekawej walce, Holender Brian Douwes (34-25-2 KB, 0-0 GLORY) podejmie Brazylijczyka Guto Inocente (29-7 KB, 1-0 GLORY), zawodnika z przeszłością w UFC.

Karta walk:

Superfight Series
55,5 kg: Tiffany van Soest (USA) vs. Esma Hasshass (Maroko)
95 kg: Manny Mancha (USA) vs. Warren Thompson (USA)
85 kg: Mike Lemaire (USA) vs. Karl Roberson (USA)
+95 kg: Brian Douwes (Holandia) vs. Guto Inocente (Brazylia)
85 kg: Joe Schilling (USA) vs. Jason Wilnis (Holandia)

Półfinały turnieju w wadze półśredniej
77 kg: Casey Greene (USA) vs. Richard Abraham (USA)
77 kg: Francois Ambang (Kamerun) vs. Daniel Morales (Meksyk)

Superfight
70 kg: Marat Grigorian (Armenia/Belgia) vs. Djime Coulibaly (Francja)

Finał turnieju w wadze półśredniej
77 kg: Greene/Abraham vs. Ambang/Morales

Walka o mistrzostwo GLORY w wadze średniej
85 kg: Simon Marcus (Kanada) vs. Dustin Jacoby (USA)