free templates joomla

Fighters Arena 4 "ATAK": pierwsza odsłona zawodników!

Fighters Arena 4 "ATAK"24 listopada 2012r. odbędzie się kolejna, czwarta już edycja gali Fighters Arena pod nazwą "ATAK". Tym razem organizator na miejsce zmagań zawodników wybrał Włocławek. Przedstawiono już część zawodników, którzy wystąpią na Fighters Arena 4.

W walce wieczoru wystąpi jeden z czołowych polskich zawodników Łukasz "Sasza" Chlewicki (9-2), który na Fighters Arenie zadebiutował na trzeciej edycji gali w Łodzi, gdzie pokonał swojego przeciwnika, Danny Taylora. Na razie nie podano, kto będzie oponentem Chlewickiego na najbliższej gali, ale organizator zapowiada, że będzie to wielka niespodzianka dla fanów MMA. Miejmy nadzieję, że rzeczywiście nie rozczaruje ona widzów.

Na najbliższej gali FA zobaczymy także Marcina Bandela (6-2), zawodnika, który na ostatniej edycji w Łodzi odniósł kolejne swoje zwycięstwo i utrzymał dobrą passę. Tym razem przeciwnikiem Marcina będzie niepokonany w zawodowej karierze Bartek Fabiński (4-0) z Nastula Club Warszawa.

W wadze ciężkiej na Fighters Arena 4 zobaczymy ponownie Jacka Czajczyńskiego (4-5), który na ostatniej gali wygrał walkę z prekursorem MMA w Polsce, Temistoklesem Teresiewiczem. W walce w kategorii do 70 kilogramów wystąpią zawodnicy debiutujący w Fighters Arena, czyli Marcin Pionke (5-1) z MMA Team Trójmiasto, który zmierzy się z Ireneuszem Mila (6-9) z klubu Strefa Walki Konin.

Kolejnymi zawodnikami debiutującymi w organizacji Fighters Arena są, Arkadiusz Jędraczka (4-0), którego nie trzeba przestawiać fanom MMA w Polsce oraz Patryk Kania, zawodnik pochodzący z Włocławka.

Czekamy teraz na informacje o kolejnych zawodnikach, których będziemy mogli zobaczyć na najbliższej gali Fighters Arena 4.