free templates joomla

East Pro Fight 7 - dwa zwycięstwa Polaków na gali w Koszycach! Wyniki!

East Pro Fight 7 W dniu wczorajszym, 29 kwietnia 2016 roku w Koszycach na gali East Pro Fight 7, na której odbyły się pojedynki MMA, K-1 i bokserskie, zaprezentowało się aż sześciu polskich zawodników. Sąsiadująca z naszym krajem Słowacja okazała się być szczęśliwa dla dwójki fighterów: Jacka Owczarza (1-0), rywalizującego w formule MMA i Tomasza Kowalskiego na zasadach K-1.

Owczarz, reprezentujący DAAS Berskerkers Team Bielsko-Biała, sukces w starciu z Matusem Dudrikiem odniósł już w pierwszej rundzie, a stało się tak po mocnej pracy łokciami w parterze z jego strony. Dla Owczarza był to bardzo udany, zawodowy debiut.

Biorąc pod uwagę samą długość walki, Kowalski musiał namęczyć się zdecydowanie bardziej, żeby zatriumfować. Po trzech rundach i werdykcie sędziowskim to ręka fightera Palestry Warszawa powędrowała w górę po ciężkiej batalii z Michalem Tomko.

Pozostali Polacy niestety zanotowali porażki. W K-1 Norbert Caba z Wisły Kraków uległ z Vasilem Ducarem. Natomiast jeśli chodzi o zawodników MMA, w walce wieczoru klubowy kolega Owczarza, Robert Maciejowski (2-1-1) musiał uznać wyższość Emina Sefy (4-2), Marek Koziołek nie dał rady Rolandowi Rakowi, a słynny Rafał Dąbrowski (5-3) z Poznania przegrał z Kristofem Nataską (8-4). Po walce Dąbrowski, znany jako ''Uszol'', w bardzo miłych słowach podziękował za świetne przyjęcie przez słowacką publiczność i szczerze pogratulował swojemu oponentowi zwycięstwa, doceniając jego klasę.

Komplet wyników:

K-1 63 kg: Richard Ducaj (Słowacja) pokonał Tomasa Szajko (Słowacja)
MMA +93 kg: Roland Rak (Słowacja) pokonał Marka Koziołka (Polska)
Boks 88 kg: Radoslav Estocin (Słowacja) pokonał Mario Mackanica (Słowacja)
MMA +93 kg: Kristof Nataska (Słowacja) pokonał Rafała Dąbrowskiego (Polska)
Boks 88 kg: Dominik Kalavsky (Słowacja) pokonał Erika Baloga (Słowacja)
MMA 84 kg: Jacek Owczarz (Polska) pokonał Matusa Dudrika (Słowacja) przez TKO (łokcie) w 1 rundzie
K-1 81 kg: Tomasz Kowalski (Polska) pokonał Michala Tomko (Słowacja) przez decyzję
MMA 70 kg: Matej Kuznik (Czechy) pokonał Slavomira Sabola (Słowacja)  
K-1 91 kg: Vasil Ducar (Czechy) pokonał Norberta Cabę (Polska)
MMA 93 kg: Jan Gottwald (Czechy) pokonał Pavola Langera (Słowacja)
MMA 77 kg: Emin Sefa (Słowacja) pokonał Roberta Maciejowskiego (Polska)