free templates joomla

Kurs Instruktora Kickboxingu pod okiem Tomasza Mamulskiego! Polecamy!

Tomasz mamulski, Izu UgonohJak powszechnie wiadomo, by rozwijali się zawodnicy i sport, muszą rozwijać także trenerzy i temu ma służyć Kurs Instruktora Kickboxingu jaki organizuje Polski Związek Kickboxingu. Dla wielu zawodników będzie to także okazja do zrobienia pierwszego kroku w kierunku trenerskim i to od razu pod okiem jednego z najlepszych krajowych fachowców jakim jest trener kadry K-1 Tomasz Mamulski (na zdjęciu z lewej z mistrzem świata K-1 Izu Ugonohem - przyp. red).

Doświadczony szkoleniowiec ma za sobą ogromną wiedzę z zakresu Kickboxingu i jest także trenerem i wychowawcą wielu utalentowanych polskich zawodników, jak chociażby Tomasz Sarara czy kilkunastu innych czołowych postaci polskiego Kickboxingu.

Sam kurs już za tydzień, 16-go kwietnia, w systemie weekendowym i obejmie część specjalistyczną. Kolejna sesja 23 i 24 kwietnia będzie częścią ogólną instruktora sportu i rekreacji. Polecamy udział w kursie dla wszystkich chętnych, a szczegółowe informacje znajdą państwo na stronie PZKB i profilu facebook.

Poniżej zestawienie terminów:
* I 16 i 17 kwiecień
* II 23 i 24 kwiecień część ogólna
* III 29 i 30 kwiecień
* IV 6 i 7 maj

Zajęcia odbywać się będą w systemie weekendowym w soboty od godz. 12.00 do ok 17.00, a w niedziele od 9.00 do ok 14.00 - 15.00.