free templates joomla

Rizin 1: Kazushi Sakuraba/Hideo Tokoro vs. Wanderlei Silva/Kiyoshi Tamura w Grapplingu!

Rizin 1 Rizin 1, pierwsza numerowana gala organizacji Rizin FF zostanie przeprowadzona już 17 kwietnia 2016 roku w Nagoi. Znamy już pełen skład uczestników drużynowego pojedynku na zasadach Grapplingu, który głównie z perspektywy japońskiej publiki, ale nie tylko, to prawdziwy rarytas.

W pierwszym zespole siły połączą dwaj Japończycy: Kazushi Sakuraba i Hideo Tokoro, co już było wcześniej wiadomo. Natomiast do Brazylijczyka Wanderlei'a Silvy już oficjalnie dołączył Kiyoshi Tamura. Jeszcze nie wiadomo jednak, jakie dokładnie regulacje obejmą to starcie, chodzi tu przede wszystkim o limit czasowy.

Tamura co ciekawe ma na swoim koncie walki z każdym z uczestników tego wydarzenia. O ile ze swoimi najbliższymi oponentami, a więc Sakurabą i Tokoro, udawało mu się zwyciężać, o tyle ze swoim partnerem z drużyny Silvą, poniósł porażkę. Wanderlei aż trzy razy mierzył się z Sakurabą i każda z tych konfrontacji kończyła się istną dewastacją japońskiego ''The Gracie Huntera''.

Warto zwrócić uwagę na wiek całej czwórki: 46 lat u Sakuraby, 38 u Tokoro, a po przeciwnej stronie 39 lat Silva i 46 lat Tamura. To będzie rywalizacja weteranów, wobec czego zapewne również i z tego powodu będzie to mecz grapplingowy, a więc na chwyty i bez uderzeń, nie zaś w formule MMA.